Alexander-Arnold vyhrává EPL Young Player pro sezónu 2019/2020

0
Alexander-Arnold vyhrává EPL Young Player pro sezónu 2019/2020

Trent Alexander-Arnold se vyhřívá v euforii z vítězství mladého hráče Premier League právě skončené fotbalové sezóny. Byl nominován také na užším výběru Hráč roku.

Tento 21letý hráč, který hraje za anglický národní tým jako pravý obránce, předčil trio Manchesteru United Marcuse Rashforda, Anthonyho Martiala a Masona Greenwooda, Jacka Grealishe z Aston Villy a Deana Hendersona z Sheffieldu a získal ocenění.

Trent je obdivován za roli, kterou sehrál v sezóně, kdy Liverpool vyhrál titul, zaznamenal 13 asistencí, 4 góly a také osmý hráč, který asistoval v pěti po sobě jdoucích zápasech v kampani Premier League.

Alexander-Arnold je široce respektován jako nejlépe útočící pravý obránce díky svému tempu, schopnosti přesného švihu při centrech z boků a rohů.

Vědečtí recenze na Alexander-Arnold

O’Neil řekl Sky Sports News „Myslím, že to pro ně bude obrovská inspirace,“. “Byl naprosto fantastický.” Včera večer jsem sledoval jeho 13 asistencí a má takovou rozmanitost – jsou to inswingers, outswingers, cross from deep, corners, a on je novodobý krajní obránce.

„Klukům v naší skupině to ukazuje, že pokud jste dost dobří, příležitost tu je, ale také to, že úroveň je extrémně vysoká.

“Takže je tu spousta tvrdé práce, abyste se dostali na tuto úroveň a ujistili se, že jste dost dobří, když přijde příležitost.”

Trent se přidal k hráčům jako Ian Rush (82-83, 94-95 a 96-97), Robbie Fowler, Michael Owen (97-98) a Steven Gerrard (00-01), aby vyhráli cenu pro mladého hráče roku.

podobné příspěvky

Leave a Reply