Ancelotti vysvětluje, jak může „pesimismus“ Nacha Fernandeze týmu pomoci |

2
Ancelotti vysvětluje, jak může „pesimismus“ Nacha Fernandeze týmu pomoci |

V poslední době se zdá, že Nacho Fernandez je něco jako pesimista. Ve skutečnosti se zdá, že hráč Realu Madrid může být něco jako nezlomný pesimista. Fernandez se zdá být docela nezlomný, pokud jde o jeho pesimismus.

Ve starověkém Římě napsal Santiago Posteguillo několik hrdinských románů. Všechny tyto romány byly o jednotlivcích, kteří se nevzdali. Byli prostě nezlomní a kapitulace pro ně nepřicházela v úvahu. Nacho Fernandez může být považován za jednoho z těchto nezlomných hrdinů.

Liga mistrů

Ligu mistrů výrazně ovlivňuje každý jednotlivý tým a každý jednotlivý hráč. Když někdo jako Nacho Fernandez udělá nějaké pesimistické předpovědi, může to mít dopad. The předpovědi ligy mistrů mohou být ovlivněny a v důsledku toho se mohou sázky změnit. Gambleři všude věnují velkou pozornost tomu, co hráči říkají.

Když se k tomu vyjádří tak vlivný hráč jako Fernandez, může to také ovlivnit to, co kasina nabízejí z hlediska kurzů. To vše však dělá sázku ještě více vzrušující. Předvídatelné výsledky zápasu jsou pryč. Fernandez věci trochu mění a to může být jedině dobře.

Výjimečné hraní fotbalu

Není pochyb o tom, že Nacho Fernandez hrál v roce 2021 výjimečně dobře. Když Real Madrid hrál proti Alavas LaLiga Santander kampaň, tým hrál dobře. Výsledkem byla 41 vítězství, kdy Carlo Ancelotti chválil Fernandeze.

Toto skóre bylo prostě skvělé a vedlo k tomu, že Fernandez byl považován za příznivější. Nebyl to jen Ancelotti, kdo viděl Fernandeze v novém světle. Mnoho z nás fotbalových fanoušků také udělalo totéž a zcela oprávněně.

Optimisté a pesimisté

Ancelotti ve skutečnosti říká, že existují dva typy obránců. Jeden typ jsou pesimisté a druzí optimisté. Trenér dále řekl, že Nacho Fernandez je něco jako pesimista. Není to nic nového a pokud jde o Fernandezovy obdivovatele, je již delší dobu jasné, že je pesimista.

Výhody pesimismu

Jednou z výhod pesimismu je, že může přinést několik odměn. Carlo Ancelotti je někdo, kdo to moc dobře ví. Ve skutečnosti zašel tak daleko, že prohlásil, že jelikož je Fernandez pesimista, soustředí se na to 90 minut.

Předpokládá se, že Nacho Fernandez předpokládá, že se během fotbalového zápasu stane něco špatného. Střední obránce proto tvrdě pracuje na tom, aby se vypořádal s čímkoli nepříznivým, co by se mohlo stát. Zápas tak pravděpodobně dopadne ve prospěch jeho týmu.

Kapitánská páska

Zdá se docela vhodné, aby hráč, kterému je 30 let, měl na ruce kapitánskou pásku. To ukazuje, jak dobrý je Fernandez. V roce 2021 mu bylo 12čt sezóna. Tehdy, stejně jako nyní, bylo zcela jasné, že začíná sklízet nějaké odměny.

Nacho Fernandez měl v Realu Madrid dlouhé a často těžké chvíle. Jeho dřina se však zjevně začala vyplácet. Fernandez je nyní odměněn. Je škoda, že tento hráč musel čekat tak dlouho, aby sklidil své odměny. Nyní však vidíme skutečné důkazy jeho tvrdé práce a patří mu všechna čest.

Něco z Understudy

V poslední době byl Nacho Fernandez něco jako náhradník, střední obránce byl druhý nejlepší po několika hráčích. Zdálo se, že stojí za Pepem, Raphaelem Varanem a Sergiem Ramosem. Také to vypadalo, jako by se Fernandez snažil najít místo v týmu. S tím se však snažil až dosud. Nyní je zcela jasné, že Fernandez má velmi smysluplné místo a jsme s tím spokojeni.

Několik nabídek

Fernandezovi přišlo několik nabídek. Dostal nabídky z Roma a Galatasaray. Hráč však zůstal v Realu Madrid v naději, že se jeho štěstí jednou změní. Zdá se, že se to změnilo a teď je Fernandez opravdu někdo, na koho je třeba dávat pozor.

Zdá se, že pesimismus Nacha Fernandeze se vyplatil. Přestože mu trvalo více než deset let, než sklidil ovoce, nadešel čas hráče. Vše, co nyní musíme udělat, je počkat a uvidíme, co jeho budoucnost přinese. Možná, že ostatní hráči potřebují udělat skok z Fernandezovy knihy a být pesimističtější. Koneckonců, v případě Nacha to pro tým vedlo k několika skvělým výsledkům. Doufejme, že to tak bude pokračovat.

podobné příspěvky

Leave a Reply