Bruno Guimaraes odhaluje idol Premier League, pouto Saint-Maximin a jeho cíle pro sezónu 2022/23

0
Bruno Guimaraes odhaluje idol Premier League, pouto Saint-Maximin a jeho cíle pro sezónu 2022/23

Hvězda Newcastlu United Bruno Guimaraes prozradil, že Wayne Rooney byl jeho oblíbeným hráčem Premier League, když vyrůstal.

25letý hráč přiznává, že Steven Gerrard a Frank Lampard byli dva hráči na jeho pozici, ke kterým vzhlížel, ale „úžasný“ Wayne Rooney byl muž, kterého jako mladík v Brazílii sledoval nejvíce, a vysvětlil, jak mnoho vlast měla jeho jméno na zadní straně košile.

Bruno v rozhovoru pro oficiální mediální kanál Premier League (úplný záznam níže) se dotýká svého zvláštního vztahu s Allanem Saint-Maximinem; jeho „první kamarád“ na Tyneside po lednovém přesunu z Lyonu a někdo, s kým se okamžitě spojil, což odhalilo, že dvojice často na hřišti komunikuje francouzsky!

Náš středopolař také mluví o tom, jak „šťastný“ je na Tyneside, cítí, že je to „jen začátek“ tohoto nového projektu na Tyneside po našem skvělém začátku sezóny – ale varuje, že musíme „pokračovat“, pokud si chceme udržet naše nejvyšší postavení v tabulce.

Bruno také chválí lásku, kterou dostává od fanoušků Newcastlu – díky nim se cítí jako „starosta města“ a motivuje ho, aby „hrál jako Geordie“ poté, co si vytvořil zvláštní spojení s Toon Army.

Zde je celý rozhovor, po kterém následuje několik citátů od samotného muže:

Bruno o svém vztahu s fanoušky:

“Jsem rád, že jsem tady.” Když víte, že fanoušci stojí za vámi, hrajete dobře. Když jsem v ulicích, cítíte se jako starosta města. Tomu, čemu tady věřím, jsem tomu ještě nikdy nevěřil.

„Chci si to užít co nejvíc a na hřišti hrát jako Geordie. Nenarodil jsem se tu, takže je to hezké.

Bruno o svých cílech pro sezónu 2022/23:

Aby skončil co nejvýše. Je to jen začátek nového projektu. Myslím, že se nám to daří a musíme v tom pokračovat. Pokračujte v tom a nakonec se podíváme na to, co jsme udělali.“

Bruno v parku svatého Jakuba:

“Hrát v St. James’ Park je úžasné, láska mezi mnou a fanoušky, musím v tom pokračovat.” Premier League je nejtěžší liga na světě, takže když hrajete dobře v této lize, můžete dělat všechny věci na světě.

podobné příspěvky

Leave a Reply