Callum Wilson „šeptá“ před vyhlášením anglického mistrovství světa ve 14 hodin

1
Callum Wilson „šeptá“ před vyhlášením anglického mistrovství světa ve 14 hodin

Podle Večerní standardCallum Wilson by měl být zařazen do 26členné sestavy anglického mistrovství světa – což má být oficiálně oznámeno dnes ve 14:00.

Předpokládá se, že 30letý hráč se připojí k Marcusovi Rashfordovi z Manchesteru United a Benu Whiteovi z Arsenalu v letadle do Kataru za méně než dva týdny, když se připravuje poprvé reprezentovat svou zemi na velkém turnaji.

Navzdory tomu, že je útočník od roku 2019 mimo anglickou sestavu, je v této sezóně v působivé formě a dosud se podílel na osmi gólech (šest branek a dvě asistence) v 10 zápasech Premier League.

Je zřejmé, že naše číslo devět porazí v sestavě takové jako Tammy Abraham, Ivan Toney a Dominic Calvert-Lewin, přičemž se očekává, že se k Wilsonovi v útoku připojí Harry Kane, Marcus Rashford, Raheem Sterling a Bukayo Saka.

Poté, co se během tří sezón na Tyneside masivně potýkal se zraněními, by to byl pro Wilsona splněný sen; který tak tvrdě pracoval na dosažení tohoto vysněného volání.

Doufejme, že se dostane do 26, když bude sestava oznámena ve 14 hodin. Pokud jsou ‘časné šeptandy’ něčím, co by mělo jít, vypadá to, že dostane dobré zprávy spolu s Nickem Popeem a Kieranem Trippierem!

Pár prvních šeptů o zítřejším anglickém týmu. Předpokládá se, že Wilson, Rashford a White budou přítomni. Oznámení zítra ve 14:00: https://t.co/fGqiggMVLs

podobné příspěvky

Leave a Reply