Co očekáváme, že se stane během zápasu Real Madrid vs Espanyol (28/08) |

2
Co očekáváme, že se stane během zápasu Real Madrid vs Espanyol (28/08) |

La Liga je zpět a my očekáváme, že to bude super vzrušující sezóna. Real Madrid se po vítězství v Lize mistrů vzpírá a tým se od té doby také zlepšil. To znamená, že totéž platí pro tým Barcelony, hlavního rivala o titul, i když se musí dostat přes své problémy týkající se registrace hráčů a případných neklidných hráčů v střídačce.

Real Madrid začal sezonu dobře, když vyhrál zápas Evropského Superpoháru. Existuje každá šance, že Pořadí Ligy mistrů bude hrát roli v jejich myšlení, pokud jde o utkání 28čt srpna, protože sezona Ligy mistrů bude velmi blízko zahájení (rozlosování ještě nebylo dokončeno, protože kvalifikační kola stále probíhají).

Spousta karet v divoké záležitosti

Espanyol občas ukázal, že se nebojí vzít pár žluté karty. To bylo odhaleno v utkáních proti týmům, které jsou v tabulce níže než Real Madrid. Takže skutečnost, že Madrid bude pravděpodobně v průběhu hry tak silně dominovat v držení míče, znamená, že je pravděpodobné, že se Espanyol nebude bát provést nějaké těžké zákroky, aby se pokusil zastavit tok.

Ani Madrid se nebojí pár karet. Hráči jako Casemiro a Rudiger budou patřit k favoritům na získání žluté karty v sestavě Madridu, protože dokážou být jistě ohniví.

Real možná neudrží čisté konto

Real bude ve hře favoritem, ale obranné schopnosti nebyly dosud úžasné a v prvním zápase sezóny inkasoval, když ho Almeria šokovala v prvních 10 minutách. Zápas vyhráli, jak se od minulé sezóny očekávalo Mistři Evropyale jejich obhajoba je stále předmětem určité kritiky.

Madrid se nepochybně bude snažit dávat góly, a pokud v průběhu inkasují, nebudou se tím příliš trápit s neuvěřitelným útočným talentem, který mají v nabídce.

Tým se může střídat

Real bude mít potenciálně jedno oko na některé z nadcházejících větších zápasů a rozhodně by měl porazit Espanyol, když se na oba týmy podíváte na papíře.

To by mohlo Ancelottimu poskytnout příležitost odpočinout si některé ze svých hráčů před dlouhou a potenciálně vyčerpávající sezónou. Evropská soutěž začíná v září, a to znamená, že Madrid bude chtít, aby jejich velké zbraně střílely. Skutečnost, že v této sezóně je povoleno více střídání, znamená, že i když nastoupí hráči jako Benzema, nebuďte překvapeni, když budou brzy odtaženi, aby se pokusili trochu šetřit nohy.

Madrid bude chtít udělat dost pro to, aby vyhrál zápas, nejlépe pěkně a brzy, což jim umožní provést nějaké změny a získat některé ze svých náhradníků. Letošní sezóna bude týmová hra, s rozpisy zápasů pro Madrid rychle přijdou, takže prostě musí přijít na způsob, jak využít celý tým a udržet všechny čerstvé, a to za předpokladu, že se nezraní.

Hry jako je tato by mohly být perfektní šancí vidět hráče jako Eden Hazard, který je už nějakou dobu na okraji.

Real Madrid ovládne držení míče

Espanyol ve spoustě situací neudrží míč moc dobře a proti Madridu to neudělá. Očekávejte od nich, že budou hrát přímou hru, když dostanou míč, a že využijí prakticky každou příležitost k tomu, aby ztráceli čas.

Madrid si podrží míč po dlouhá kouzla hry, takže se nedivte, že skončí se statistikou držení 70 % nebo ještě vyšší, protože se snaží anulovat hrozbu Espanyolu.

Nakonec vítězství Realu

Je těžké se dívat za Real Madrid, který dokázal vyhrát tuto hru, může to být případ „slavných posledních slov“, ale všechny peníze u bookmakerů udělají z Realu silného favorita hry, a to je pravděpodobně oprávněné. Madrid je jedním z nejlepších týmů na světě a měli by tento zápas s lehkostí vyhrát. Espanyol má nějaké hrozby v protiútoku, ale nepředpokládáme, že způsobí příliš mnoho problémů. I když se jim podaří skórovat, nedávný zápas Almerie dokázal, že Madrid je schopný comebacku.

podobné příspěvky

Leave a Reply