Dan Ashworth bude jednat o přestupu, protože Toon má za lednový cíl 30 milionů liber – zpráva

5
Dan Ashworth bude jednat o přestupu, protože Toon má za lednový cíl 30 milionů liber – zpráva

Podle KronikaBrighton vypsal za Leandra Trossarda požadovanou cenu 30 milionů liber, přičemž plány na lednové přestupové období by měly být projednány během přestávky na mistrovství světa.

Belgičan byl v posledních týdnech silně spojován s Newcastlem i Chelsea po skvělém začátku sezóny, kdy zaznamenal sedm gólů a tři asistence.

Ashworth je považován za velký fanoušek 27letého mladíka – který dorazil do The Amex během svého pobytu na jižním pobřeží – a tvrdí se, že v nadcházejících týdnech se na Tyneside bude konat transferový summit, na kterém prodiskutujeme naše prioritní cíle. zima.

Trossardovi vyprší smlouva na konci sezóny, ačkoli se věří, že Brighton má opci na prodloužení až do roku 2024; něco, co pravděpodobně přijmou, aby ochránili jeho hodnotu.

Když se Howe zeptal na plány na leden, vypadal klidně a smířeně, což nás ujistilo, že není třeba panikařit – což je v ostrém kontrastu s posledním lednovým oknem, kde jsme zoufale toužili po posilách.

Když zamíříme do okna mezi prvními čtyřmi, je po městě opravdový šrumec, a pokud se nám opět podaří naverbovat správný typ hráčů, kteří dodají tomuto už tak působivému týmu kvalitu do hloubky, nedá se říct, kde bychom mohli skončit. konec sezóny.

podobné příspěvky

Leave a Reply