„Dokonale by se hodil“ – Gabby Agbonlahor podporuje NUFC, aby v lednu podepsala křídelníka Premier League

1
„Dokonale by se hodil“ – Gabby Agbonlahor podporuje NUFC, aby v lednu podepsala křídelníka Premier League

Gabby Agbonlahor věří, že křídelník Brightonu Leandro Trossard by do Newcastlu „dokonale zapadl“, protože v lednovém okně chceme posílit náš tým.

Vědec talkSPORT byl plný chvály na belgického křídelníka, který v této sezóně zaznamenal šest gólů a dvě asistence v 11 zápasech Premier League.

Trossard byl spojován s potenciálním přesunem do St James’ Park během posledního týdne, kdy vstupuje do posledního roku své smlouvy – ačkoli Brighton má opci na prodloužení o dalších 12 měsíců.

Vzhledem k tomu, že Newcastle je momentálně na čtvrtém místě v lize, Agbonlahor se domnívá, že 27letý hráč by byl dokonalou možností, jak podpořit zraněného Allana Saint-Maximina a „pomohl by jim prosadit se mezi nejlepší čtyři“.

Vzhledem k tomu, že na jeho smlouvě nezbývá dlouho, může být dohoda pro muže z Brightonu ideální, protože se snažíme hledat nabídky za snížené ceny, abychom dodrželi omezení FFP.

Na Trossard, Agbonlahor: „Myslím, že Trossard by se na to levé křídlo dobře hodil. Saint-Maximin je velmi dobrý hráč, ale je hodně zraněný. Joelinton tam hrál o víkendu. Hraje také za Belgii, svůj národní tým, což je talentovaný tým.

„Myslím, že by tam dokonale zapadl. Kdybych byl Newcastle, chtěl bych to udělat v lednu. Když bojujete o první čtyři, potřebujete na každé pozici dva hráče, kteří bojují o každou pozici.

“Víte, Brighton je prodejní klub, takže pokud za něj zaplatíte správné peníze, prodali by se.” Perfektně by do toho týmu zapadl a je to typ hráče, který by jim pomohl prosadit se mezi nejlepší čtyři.”

podobné příspěvky

Leave a Reply