EXKLUZIVNĚ: Newcastle čelí boji o podpis anglického reprezentanta, protože Man Utd opět způsobuje problémy

1
EXKLUZIVNĚ: Newcastle čelí boji o podpis anglického reprezentanta, protože Man Utd opět způsobuje problémy

Newcastle United projevil zájem o Luka Shawa z Manchesteru United, ale neochota Red Devils podnikat nadále způsobuje problémy.

Můžeme exkluzivně prozradit, že náčelníci Toon již nějakou dobu monitorují hráčovu situaci a ptají se na jeho dostupnost před trvalým přesunem Matta Targetta do St James’ Park.

Blíží se posledních šest měsíců jeho smlouvy na Old Trafford a ještě nezahájí jednání o nové smlouvě, i když se má za to, že Man Utd má opci na prodloužení o další rok.

Očekává se, že toto není dohoda, kterou bychom měli v lednu realizovat, protože prodávající klub se stále neuvěřitelně zdráhá obchodovat s týmem z Newcastlu, který hrozí, že zaujme místo v první šestce. To se ukázalo na začátku tohoto roku, když nám byl nabídnut astronomický poplatek za půjčku pro Jesse Lingarda.

S ohledem na to by Newcastle mohl počkat do příštího léta – kdy bude mít sedmadvacetiletý hráč do konce smlouvy 12 měsíců – s vyjednáním dohody.

Jak odhalilo Football Transfers’ Jacque Talbot, Leicester a Everton také projevily zájem o Shawa; který se musí rozhodnout, zda v roce 2023 postoupit nebo bojovat o své místo pod Erikem ten Hagem.

podobné příspěvky

Leave a Reply