Fabrizio Romano: Newcastle má zájem podepsat talenty z Leeds – Borussia Dortmund a Lille také chtějí

2
Fabrizio Romano: Newcastle má zájem podepsat talenty z Leeds – Borussia Dortmund a Lille také chtějí

Jak odhalil Fabrizio Romano, Newcastle United je jedním z několika klubů, které sledují obránce Leeds United Codyho Drameha.

Hlásí, že Borussia Dortmund, Lille a Bayer Leverkusen také projevují zájem o 20letého hráče, přičemž všechny čtyři strany věří, že je ‘talentem pro budoucnost’.

Vzhledem k tomu, že jsme poslední dny léta strávili pokusy o podepsání smlouvy s Harrisonem Ashbym z West Hamu, náš zájem o Drameha by mohl dávat smysl.

Anglický reprezentant do 21 let je také pravým obráncem a blíží se posledních 18 měsíců jeho smlouvy na Elland Road, což znamená, že potenciální lednový odchod může být ve hře.

V této sezóně hrál jednou v Premier League, objevil se při porážce Leedsu proti Brentfordu a minulou sezónu strávil na hostování v Cardiffu.

Krajní obránce narozený v Londýně startoval na vítězství Leedsu v Carabao Cupu nad Barnsley a v pěti zápasech za tým U21 zaznamenal tři asistence; jeden z nich přišel minulý týden při výhře 4-2 nad Newcastle’s U21s.

Cody Drameh, přitahuje zájem, protože mnoho klubů ho chce v lednu podepsat z Leedsu. #LUFC Borussia Dortmund, Lille a Bayer Leverkusen spolu s Newcastlem následují anglické pravé obránce jako talent pro budoucnost. https://t.co/hvnjctVPlT
F

podobné příspěvky

Leave a Reply