Fotbalová ronda jsou tajemstvím Pepa Guardioly

0

Fotbalová ronda jsou specifickým typem fotbalových cvičení, kde si skupina hráčů přihrává míč mezi sebou, zatímco ostatní se snaží míč zachytit. Pro fotbalový tým je to skvělý způsob, jak zlepšit své dovednosti, kontrolu míče a přihrávky; a přitom si užít spoustu zábavy. Zlepšuje také jejich rozhodovací schopnosti.

Rondo se hraje v malém kruhovém nebo čtvercovém prostoru; kde si hráči neustále přihrávají míč a drží míč dál od hráče uprostřed. Osoba uprostřed se snaží zachytit míč. Jakmile osoba uprostřed, známá jako „obránce“, zachytí míč, připojí se do kruhu jako nový přihrávající. Osoba v kruhu, která ztratila míč, se stává novým obráncem; a rondo vrták jde dál.

Fotbalová ronda mají mnoho různých variant, z nichž každá má svá vlastní pravidla a cíle. Každé rondo se obecně zaměřuje na zlepšení určité dovednosti, jako je ovládání míče, pohyb, umístění atd. Existují některá ronda, která jsou přizpůsobena začínajícím fotbalistům a jiná pokročilejším týmům; s různým počtem zapojených hráčů.

Fotbalová ronda vyžadují spoustu soustředění a soustředění od všech, kteří se účastní cvičení. Potřebují dávat pozor na pohyb svých soupeřů, předvídat pohyby svých spoluhráčů a dělat rychlé a přesné přihrávky, aby zajistili, že si jejich tým udrží držení míče. Postupem času hráči výrazně zlepšují své rozhodovací schopnosti a fotbalové IQ.

V tomto blogu prozkoumáme širokou škálu fotbalových rond, které pokrývají všechny různé varianty a jejich specifické výhody. Obsahuje pokyny krok za krokem pro nastavení a provoz každého ronda s obrázky vrtáků pro další vysvětlení. Existují tipy a techniky, jak z drilu vytěžit maximum.

fotbalová ronda

Můžete si také prohlédnout naši knihu o rondo fotbalu níže:

podobné příspěvky

Leave a Reply