Garang Kuol to dělá znovu – podívejte se zde na dvě asistence, jak hvězda Aussie posiluje naděje na mistrovství světa

1
Garang Kuol to dělá znovu – podívejte se zde na dvě asistence, jak hvězda Aussie posiluje naděje na mistrovství světa

Nový rekrut Garang Kuol měl o víkendu obrovský vliv na lavičce Central Coast Mariners, když útočník během osmi minut nasázel dva góly a inspiroval tým A-League k vítězství.

Osmnáctiletý hráč byl přiveden do hry v 66. minutě – zatímco jeho strana byla vyrovnaná na 0:0 – a jen pár minut nato Kuol získal míč na hranici vápna, než nachystal svého spoluhráče na hřiště.

O chvíli později u toho byl znovu. V 72. minutě se Australan ocitl na pravé straně dokořán a zahrál perfektně vyvážený míč přes šestnáctku, čímž umožnil svému spoluhráči doklepnout se k vítězství.

Podívejte se na oba góly níže, které možná posunuly australskou hvězdu o krok blíže k vyvolání mistrovství světa!

Není to poprvé, co měl okamžitý dopad z lavičky, protože minulý týden pomohl inspirovat vítězství 4:2 od 2:0 dolů.

Kuolova schopnost vysokého tlaku se zdá být ideální pro systém Eddieho Howea, protože mladá hvězda se často snaží využít své bleskové tempo k dobrému efektu a vynutit si obraty vysoko na hřišti – něco, co jsme od Howeova příchodu výrazně zlepšili.

Newcastle bude jistě doufat, že jejich nová posila, která se má připojit v lednu, si udrží tuto skvělou formu i v průběhu sezóny, přičemž se očekává, že teenager se připojí k evropskému týmu na hostování, jakmile dorazí v novém roce.

podobné příspěvky

Leave a Reply