Garth Crooks slintá nad dvojicí NUFC a říká, že Mag musí začít otevírat anglický světový pohár

3
Garth Crooks slintá nad dvojicí NUFC a říká, že Mag musí začít otevírat anglický světový pohár

Duo Newcastle United Nick Pope a Kieran Trippier byli oba jmenováni v týmu týdne Premier League Garth Crooks.

Tato dvojice nám v sobotu pomohla k sedmému čistému kontu v sezóně, přičemž Chelsea nenašla cestu přes tu černobílou zeď, protože gól Joea Willocka nám pomohl k výhře 1:0 v St James’ Park.

Ve svém nejnovějším díle pro BBCCrooks věří, že Popeova působivá forma by měla vést k tomu, že zahájí zahajovací zápas mistrovství světa Anglie proti Íránu před Jordanem Pickfordem.

Poslední jmenovaný udělal pár chyb při víkendové porážce Evertonu 3:0 v Bournemouthu, zatímco Pope předvedl ohromující zákrok ve druhém poločase a popřel Conora Gallaghera.

V této sezóně máme nejlepší obranu v Premier League a Crooks cítí, že Southgate to musí vzít na vědomí, přičemž také chválí „vynikajícího“ krajního obránce; kompliment jeho vlivu na hřišti i mimo něj.

Zde je to, co řekl o obou, následovaný jeho týmem týdne v plném znění, ve kterém jsou jako Ivan Toney, Darwin Nunez a Danny Ings:

Nick Pope (Newcastle)

Záchrana Nicka Popea od Conora Gallaghera z Chelsea byla působivá, ale nic menšího než to, co jsem od mezinárodního brankáře očekával.

Otázkou je, kdy se papež chystá nahradit Jordana Pickforda v Anglii? Everton se krčí na 17. místě, zatímco Pope, 30, pomohl Newcastlu mezi nejlepší čtyři, udržel si čisté konto a jeho sebevědomí je nebetyčné.

Gareth Southgate nesmí ztratit sebejistotu, kterou Pope získal díky tomu, že v posledních několika měsících hrál tak dobře pro Magpies. Velmi pochybuji, že Southgate odstraní Pickforda z místa číslo jedna, ale podle formy by měl pro svůj první zápas v Kataru proti Íránu.

Kieran Trippier (Newcastle)

Zařazení Kierana Trippiera do sestavy anglického mistrovství světa není jen ukazatelem toho, jak dobře hraje, ale také dopadu, který má jeho kapitánství na Newcastle United.

Krajní obránce byl vynikající po většinu sezóny a byl nápomocný v Geordies, kteří hrdě sedí mezi elitou Premier League.

podobné příspěvky

Leave a Reply