Howe odhaluje obavy Svena Botmana, vzrušující slib NUFC a reaguje na výhru 1:0 proti Chelsea

2
Howe odhaluje obavy Svena Botmana, vzrušující slib NUFC a reaguje na výhru 1:0 proti Chelsea

Když jsme hovořili po našem vítězství 1:0 nad Chelsea, Eddie Howe nabídl aktuální informace o Callumu Wilsonovi, Svenu Botmanovi a Fabianu Scharovi a také slíbil, že od tohoto týmu po neuvěřitelné první polovině sezóny „je toho víc“.

Wilson se od minulého víkendu potýkal s nemocí a před tímto zápasem trénoval sám, ale šéf všechny ujistil, že „teď je plně fit, bez problémů“ poté, co bylo číslo devět v 75. minutě zabráno.

Naproti tomu Botman – který byl vystřídán pět minut po ošetření – si poranil kotník a 44letý hlavní trenér doufá, že to není vážné.

Navzdory obavám ze zranění byl Howe plný chvály za týmovou pospolitost a „špičkovou“ kondici, která nám umožnila překonat chudou stranu Chelsea, která byla zjevně frustrovaná z naší hry.

Bývalý muž z Bournemouthu také slíbil, že „před námi jsou vzrušující časy“, protože se budeme snažit pracovat ještě tvrději, jakmile se liga po mistrovství světa obnoví, a doufejme, že si tuto neuvěřitelnou formu udržíme.

Poté, co mu bylo řečeno, že je to poprvé, co odehrál 10 zápasů Premier League bez porážky, šéf žertem prohlásil, že si „neuvědomil, že moje bilance je tak špatná“, což dokazuje, jak je stále při zemi.

O Wilsonovi i Botmanovi Howe řekl: „Callum je v pořádku. Byl to jen případ, že s tréninkem, který prošel, jsem necítil, že by byl připraven začít hru.

“Měl nemoc, která ho opravdu skolila, takže jsme nechtěli riskovat, když má slabý imunitní systém.” Věděli jsme, že bude v pořádku na část hry, protože je nyní plně fit, bez problémů.

“Fabe (Schar), tím si nejsme jisti. Svene, vypadalo to, jako by si poranil kotník, takže doufáme, že to není vážné.”

Howe k výkonu řekl: „Dnes to byl velmi dobrý výkon, velmi dobrý zápas mezi dvěma velmi dobrými týmy. Tlačili jsme opravdu dobře, naše kondice je na vysoké úrovni. Předvedli jsme všechno, jsem dnes večer na hráče velmi hrdý.

“Dostali jsme se do dobré pozice, doufejme, že budeme pokračovat.” Přestávka pro nás asi přišla ve špatnou dobu. Rádi bychom, aby hry pokračovaly.

„Od jednotlivců v týmu je toho víc. Čekají nás vzrušující časy, ale ve fotbale není nic zaručeno. Proto je důležitá práce, kterou v tomto období děláme.

podobné příspěvky

Leave a Reply