Hvězda NUFC má tento týden aktivovat jednoletou smluvní klauzuli poté, co oznámila přijetí?

0
Hvězda NUFC má tento týden aktivovat jednoletou smluvní klauzuli poté, co oznámila přijetí?

V červenci zraněný Jonjo Shelvey v rozhovoru prozradil, že ho dělilo jen pár vystoupení od nové smlouvy v Newcastlu United.

Mluvit s Mail’s Craig Hope potvrdil, že jakmile v této sezóně odehraje tři zápasy, bude aktivováno prodloužení smlouvy o jeden rok.

V té době ho vyřadilo vážné zranění hamstringu, které se objevilo v předsezónní fázi, nicméně nyní odehrál dva ze tří potřebných zápasů poté, co přišel z lavičky při nedávných výhrách nad Tottenhamem a Aston Villou.

Vzhledem k tomu, že Joelinton byl pozastaven kvůli nedělnímu výjezdu do Southamptonu, 30letý hráč může dokonce tento víkend nastoupit ke svému prvnímu zápasu v sezóně. Ať tak či onak, jeho současná smlouva – která vyprší na konci sezóny – bude prodloužena do léta 2024, pokud a kdy bude hrát v St Mary’s.

Zde je připomínka toho, co řekl v létě, a potvrdil, že ho jen tři vystoupení dělily od spuštění smluvní klauzule, která by ho mohla udržet na Tyneside minimálně dalších 18 měsíců:

“Mám před sebou tři zápasy na další rok a doufám, že bych to měl udělat v této sezóně.” Myslím, že bych se trochu bál, kdybych to neudělal!

“Na konci dne vždy hrajete o novou smlouvu a já nejsem tlustý, nemládnu.” Je mi 30 let – a vypadám na 40! Prostě chcete být toho součástí. Jediná cesta pro tento klub je nahoru – a spousta lidí by chtěla být v mé kůži.

„Pozitivnost je v klubu skvělá. Prošli jsme opravdu špatným kouzlem. Je mi šest a půl roku, víme, co je kolem města craic – a co můžete a co nemůžete.

„V tuto chvíli je to opravdu dobré místo, město je rušné. Moje slečna a děti to tady nahoře milují.”

podobné příspěvky

Leave a Reply