Jak dlouho může úspěch Almeríi proti Realu Madrid vydržet? |

0
Jak dlouho může úspěch Almeríi proti Realu Madrid vydržet?  |

Carlo Ancelotti nějakým způsobem pomohl Realu Madrid vyhrát první zápas sezóny 10 sezón v řadě. Nicméně každá nová sezóna, která přichází, má své vlastní nové cíle a výzvy.

Real Madrid dokázal zahájit rok 2022Kampaň LaLiga 2023 s určitými obtížemi. Překvapivě bylo Almería, která se ve hře velmi brzy ujala vedení. David Alaba a Lucas Vázquez se však dokázali postarat o to, že vítězství bylo ve skutečnosti zpečetěno.

Co říkají sázkové kanceláře

Bookmakeři bezpochyby měli dobrý den, když se Almería brzy dostala do vedení. Ostatně tento tým zdaleka nebyl favoritem. Vlastně ti, kteří rádi sázejí na Katar 2022 možná uvažovali o změně taktiky. Šance by se dramaticky změnily, zvláště když Almería vypadala, že mají šanci vyhrát.

Karty se však obrátily a byl to Real Madrid, kdo byl zpět na vrcholu. To nepochybně znamenalo, že mnoho sázek bylo nyní opět bezpečných.

Klub vlastněný Saúdskou Arábií

Almería, klub vlastněný Saúdskou Arábií, se dostal brzy gólem a bezpochyby trochu rozhodil fanoušky na obou stranách. Ostatně Real Madrid je zvyklý vyhrát svůj první zápas sezóny. Dobrou zprávou je, že David Alaba tam byl, aby zachránil situaci.

Došlo k faulu na 75čt minutu, která byla zjevně „má být“. David Alaba vstoupil na hřiště z lavičky. Když to udělal, pomohl k tomu, aby byl zápas úspěšný, alespoň pro Real Madrid.

Je pravděpodobné, že mnoho fanoušků Realu Madrid vědělo, že se karty chystají obrátit. Po všem, David Alaba je známý svými dovednostmi na hřišti. Být v tu chvíli na stadionu a vidět Alabu vyběhnout na hřiště muselo být pro fanoušky Realu Madrid vítanou úlevou. Fanoušci Almeríe se však možná necítili tak jistí, že uvidí Alabu, a to z dobrého důvodu.

Penalta pomohla napsat historii

Luka Modrič byl sražen obráncem jen pár centimetrů od pokutového území. I když to možná nevypadalo jako velký problém, ukázalo se, že je to něco, co my příznivci Realu Madrid opravdu potřebujeme.

Právě tento faul pomohl zapsat nadcházející gól do historických knih. Alaba přišel na hřiště a hned na první dotek vstřelil branku. Právě tento magický dotek zajistil Realu Madrid 21 vítězství nad Almeríí. Toto je tým, který byl nedávno povýšen a bezpochyby od sebe očekával velké věci.

Intervence Carla Ancelottiho

David Alaba řekl novinářům, že těsně předtím, než šel na hřiště, Carlo Ancelotti řekl mu, co má dělat. Řekl Alaba, aby zahrál přímý kop, protože skóruje. Jakmile Alaba vstřelil gól, bylo hlášeno, že trenér Realu Madrid Ancelotti řekl: “Podívej, říkal jsem ti.”

Přímý kop byl velmi dobrý a ukazuje, jak dobrý Alaba je. Zdá se, že je to hráč, který exceluje, pokud jde o zahrávání volných kopů. Je to typ hráče, kterého chcete v týmu, který vypadá, že zaostává. Dobrou zprávou je, že právě když byl Real Madrid nastaven na remízu, Alaba využil svých schopností, aby zajistil, že tým znovu vyhrál.

Co přináší budoucnost?

Jaká je tedy budoucnost Almeríe? Byli docela úspěšní, když přišli na zápas s Realem Madrid. Jak jsme již viděli, jedná se o tým, který byl nedávno povýšen. I když tým nevyhrál zápas s Realem Madrid, vypadalo to, že má skutečnou šanci.

To je něco, co by otřáslo fanoušky Realu Madrid a Almeríe. Toto je tým, který je zjevně schopen udělat víc, než si mnozí fanoušci myslí. Jeden z nejlepších týmů na světě musel utopit své naděje. Stále tedy existuje reálná příležitost, aby Almería v budoucnu uspěla proti Realu Madrid.

Almeríin úspěch

Jak dlouho Almeríin úspěch vydrží? Prostě nevíme. Co víme, je, že každý hráč se pravděpodobně bude cítit mnohem jistěji než kdy předtím. Tady byli, hráli proti velkým klukům a měli velkou šanci vyhrát. Pokud to Almería bude mít na paměti a využije to ve svůj prospěch, vždy existuje šance, že příště vyhraje.

podobné příspěvky

Leave a Reply