Jak ještě plánuje Real Madrid v létě posílit? |

1
Jak ještě plánuje Real Madrid v létě posílit?  |

Příchod Kyliana Mbappeho do Realu Madrid v létě je prakticky jistota, alespoň v povědomí mnoha fanoušků ve španělské metropoli. Přesto se mimořádně talentovaný francouzský útočník nadále vyhýbá otázkám o své budoucnosti v Paris Saint-Germaine a trvá na tom, že o své budoucnosti ještě nerozhodl.

“Nevybral jsem si budoucnost.” Řekl 23letý hráč poté, co vstřelil gólovou šňůru při výhře Lorientu 5:1 v Ligue 1. „Přemýšlím, jsou tu nové prvky a spousta parametrů. Kdybych se rozhodl, oznámil bych to,“ řekl Mbappe v komentářích zaznamenaných Amazon Prime, což minulý víkend vyvolalo rozruch na sociálních sítích.

Navzdory smíšeným signálům se zdá, že novináři ve Španělsku zůstávají přesvědčeni o jedné věci – Mbappe si oblékne slavný bílý dres Realu Madrid. Věří, že žádné přemlouvání majitele PSG Nassera Al-Khelafiho nezmění Francouzův názor. Ve španělské metropoli zůstávají přesvědčeni, že Mbappe si již vybral.

Ale kromě muže, který nadále poskytuje titulky pro sportovní noviny, na které další hráče se Real Madrid v létě potenciálně zaměřuje? No, v současnosti se hodně spekuluje o budoucnosti Marcela, kterému v létě podle Transfermarktu vypršela smlouva: https://www.transfermarkt.com/marcelo/profil/spieler/44501

Některé zprávy naznačovaly, že 33letý Marcelo by mohl jít dál, vzhledem k tomu, že se zdá, že Real Madrid se zdráhá ohledně smlouvy o prodloužení o jeden rok, protože není ochoten odpovídat současnému platu a podmínkám. To nevyhnutelně vedlo k tomu, že tisk sestavil výzvu k obsazení možných náhrad, v ideálním případě někoho, kdo se může v týmu střídat s Ferlandem Mendym.

24letý obránce Arsenalu Kieran Tierney byl na začátku roku nabízen jako kandidát, i když se zdá, že tyto zvěsti poněkud ztratily dech. Zcela realističtější by byl návrat Sergia Reguilona, ​​vzhledem k tomu, že když ho Real Madrid v roce 2020 prodal Tottenhamu Hotspur, vložil klauzuli o zpětném odkupu v hodnotě 40 milionů eur. Jak nedávno poukázal Football Espana, tato klauzule končí v létě 2022:
https://www.football-espana.net/2022/02/13/real-madrid-consider-bringing-back-sergio-reguilon-to-replace-marcelo

Jinde, bez ohledu na to, jak moc milujeme a obdivujeme jejich talent ve středu pole, ani 32letý Toni Kroos, ani 36letý Luka Modric tu nebudou mnohem déle. To nevyhnutelně znamená, že Real Madrid aktivně hledá kvalitní možnosti uprostřed parku. Vzhledem k současné nejistotě v Chelsea je jedním zajímavým spojeným jménem N’Golo Kante, ačkoliv nyní ve věku 31 let se zdá být realističtější mladší varianta.

To nás přivádí k záložníkovi Neapole Fabianu Ruizovi, muži, kterého Carlo Ancelotti podepsal z Realu Betis, když byl ve vedení italského klubu. Od roku 2019 byl za Španělsko 15krát omezen a za poslední čtyři sezóny se Ruiz prosadil v Itálii. Nyní by 25letý hráč mohl být připraven udělat další velký skok ve své kariéře, zejména vzhledem k tomu, že i když se Neapol nechce s tímto hráčem rozejít, zbývá mu pouze jeden rok do platnosti současné smlouvy.

Vzhledem k tomu, že vyhlídky na přestup pro Ruize nabývají na síle, některé pobočky v Itálii a Španělsku zašly tak daleko, že navrhují, jak by mohla být dohoda uzavřena, což naznačuje, že Real Madrid by mohl zvážit nabídku hotovosti plus Daniho Ceballose. To by byl pro tyto dva hráče docela obrat, protože oba jsou stejně staří a oba jsou produkty Realu Betis. Přestože se zdá, že kariéra Ceballose se zastavila, Ruiz je naopak hráč na vzestupu.

V tuto chvíli, zatímco fanoušci nepochybně touží dozvědět se více o potenciálních přestupech, současná skupina hráčů zůstává zcela zaměřena na své cíle v této sezóně. Po zisku titulu v LaLize bude nepochybně nejvyšší prioritou vyhrát Ligu mistrů UEFA.

Nyní je známa cesta do finále, Real Madrid musí nejprve překonat Chelsea přes dvě nohy. Navzdory své historii a původu v Evropě nejsou Los Blancos překvapivě ani tipováni mezi pět nejlepších favoritů na vítězství v soutěži. Pro kompletního průvodce online sportovním sázením, včetně toho, kde najdete nejlepší dostupné kurzy a promo akce, má Asiabet recenze pro všechny nejlepší stránky: https://www.asiabet.org/sports-betting/

Mezitím, jak zamíříme do odpočítávání k vzrušujícímu závěru kampaně 2021-22, budou i nadále přibývat zvěsti o tom, kdo by se mohl v létě připojit k Mbappemu v Realu Madrid. Toto by mohlo být jedno z nejdůležitějších přestupových oken v nedávné paměti, protože Florentino Pérez si klade za cíl zajistit, aby Real Madrid zůstal silou, se kterou je třeba počítat na všech frontách.

podobné příspěvky

Leave a Reply