Jaká hvězda nahradí Cádize v přestupu? |

2
Jaká hvězda nahradí Cádize v přestupu?  |

Hodně se mluvilo o tom, kdo pravděpodobně nahradí Cádize v přestupu. Andaluský tým potřebuje někoho, kdo je schopen dát gól. Když je Cadiz CF pryč, je čas hledat někoho jiného, ​​kdo by naplnil jeho kopačky.

V posledních měsících se ozvalo několik jmen. Žádný z těchto výzev však nic neznamenal. Může to být proto, že dotyční hráči čekali na nabídky odjinud.

Name Calling Odds

Celý tento povyk měl nepochybně dopad na kurzy na mistrovství světa a co všude sázkové kanceláře dělají. Je pravděpodobné, že když se při této příležitosti objevilo několik jmen, online kasina si začala vybírat, jaké kurzy by měla hráčům nabídnout. Někteří gambleři se však možná rozhodli ještě chvíli počkat, aby zjistili, kdo se jmenoval.

Bez ohledu na to, kdo nakonec nahradí Cádize, ti ve světě sázení budou bezpochyby milovat toto očekávání.

Seznam převodů

Toto léto jsme zatím slyšeli, že mnoho lidí oslovilo Cadiz CF. Jedním z nich byl Loren Morón. Morón se však rozhodl, že ve skutečnosti žlutý pruh nosit nebude. A to i přesto, že se oba kluby nakonec dohodly.

Navíc tým sportovního managementu, který stojí za Cadizem, pozorně sleduje dalšího hráče. Na chvíli se zdálo, že tým má o Rogera Martího velký zájem. Martí však nyní nebude nadále hrát SmartBank League.

Ještě další hráč

Byl tu ještě další hráč, který byl zvažován jako náhrada za Cadiz CF. Tímto hráčem byl Paco Alcácer. Alcácer však dal velmi jasně najevo, že nemá v úmyslu hrát na jihu Španělska. Je pravděpodobné, že Alcácer také čeká na nabídky, které bude považovat za mnohem lepší.

Letos v létě bylo zatím tolik odmítnutí. To nepochybně nutí hráče i fanoušky zajímat se, kdy to skončí. Kdo by mohl nakonec nahradit Cadize v týmu, o který nikdo nejeví zájem?

Co je to alternativa?

Zdá se, že každý hráč, který odmítl Cadiz CF, čeká na mnohem lepší alternativu. Zatím však nic nenaznačuje, jaká by mohla být alternativa. Co víme je, že kluby, které oslovují hráče, mají zřejmě problém s platy. Zdá se, že v této sezóně se nikomu nechce platit příliš vysoký plat.

Mariano Díaz

Mohl by být Mariano Díaz tím hráčem, který je připraven zachránit situaci? Je to možné. Díaz je současným útočníkem Realu Madrid a zdá se, že by mohl být připraven na Cadiz CF. Poté, co strávil mnoho let ve stínu Benzemy, může být tento útočník tím, co Cadiz potřebuje. Předpokládá se, že Díaz není v plánech Ancelottiho na příští sezónu. Má se za to, že trenér možná raději použije Hazarda nebo Borju Mayorala jako náhradního útočníka.

V důsledku toho existuje reálná šance, že Mariano Díaz bude odsunut na tribunu. To je bezesporu situace, které by se Díaz rád co nejvíce vyhnul. Vzhledem k tomu, že se však jedná o poslední rok, kdy má hráč smlouvu, může být nevyhnutelné být na tribuně.

Možnost zapůjčení

Jednou z možností, která byla vážně zvažována, je zapůjčení Mariana Díaze do Cádiz CF. Předpokládá se, že obojí Real Madrid a Cadiz CF se podělí o Díazův plat. Pokud k tomu dojde, ušetří to bílému klubu část vysokých nákladů hráče. Zdá se však, že věci jsou nyní v rukou Mariana Díaze.

Hráč se musí rozhodnout o své budoucnosti ve fotbale. Chce hrát na jihu Španělska? Kdo ví? Co víme, je, že pokud chce Díaz podepsat smlouvu s jiným týmem, nemá moc času.

Svět fotbalu je skutečně vzrušující, když se hrají hry. Když se však provádějí převody a půjčky, může to způsobit ještě větší vzrušení. To je to, co Cádizova náhrada nakopla. Jen čas ukáže, jestli Díaz, nebo dokonce jiný hráč, zamíří na jih Španělska.

Co víme je, že kdokoli půjde, nemusí být nutně spokojen s půjčkou nebo převodem. To může mít obrovský dopad na jakoukoli hru, kterou hrají. Počkejme si a uvidíme, co se stane, protože ať je jeho náhrada kdokoli, bude bezpochyby předmětem mnoha řečí.

podobné příspěvky

Leave a Reply