Klub v pokročilých jednáních o jmenování bývalého šéfa Premier League před střetnutím v Newcastlu – Zpráva

2
Klub v pokročilých jednáních o jmenování bývalého šéfa Premier League před střetnutím v Newcastlu – Zpráva

Podle zpráv se Bournemouth blíží ke jmenování Marcela Bielsy před jejich nadcházející cestou do Tyneside.

S Cherries se utkáme až v týdnu začínajícím 19. prosince, ale náš souboj v posledních 16 letech Carabao Cupu bude prvním zápasem po mistrovství světa.

O víkendu jak Sky Sports, tak The Athletic potvrdily zájem Bournemouthu o bývalého šéfa Leedsu, ale Football Insider dnes ráno odhalilo, že Argentinec je nyní v „pokročilých jednáních“ o převzetí ve Vitality.

Klub je prý přesvědčen, že jejich nabídku přijme, což by znamenalo návrat 67letého muže do vedení Premier League poté, co byl v únoru vyhozen Leedsem.

Dočasný šéf Gary O’Neil odvedl od odchodu Scotta Parkera na začátku sezóny skvělou práci, když jim vzájemné výhry nad Evertonem pomohly posunout se o tři body pryč od zóny poklesu a dostat se do čtvrtého kola Ligového poháru.

Jeden pro fanoušky Toona, protože kdokoli převezme vládu na jižním pobřeží, čeká příští měsíc ve svém úvodním zápase jako manažer výlet do St James’ Park!

Bournemouth jednal s bývalým šéfem Leeds Marcelem Bielsou ohledně jejich volné manažerské pozice 🍒 https://t.co/CQocW0ifhq

podobné příspěvky

Leave a Reply