Liverpool by mohl získat bundesligového záložníka v lednovém přestupovém období

0
Liverpool by mohl získat bundesligového záložníka v lednovém přestupovém období

Liverpool má na konci sezóny 2022-23 smlouvu se třemi záložníky, protože Jamesi Milnerovi, Nabymu Keitovi a Alexi Oxlade-Chamberlainovi vyprší smlouvy. Milner je jediným členem tria, který v této sezóně zaznamenal významný počet startů, zatímco Keita a Oxlade-Chamberlain strávili většinu kampaně venku se zraněními.

Potřeba Liverpoolu přetvořit střed pole se nesnížila. Reds vstupují do fáze přestavby a v lednu by se mohli obrátit na přestupové období, aby doplnili kádr. Jedním jménem, ​​které se stále zmiňuje s přestupem do Liverpoolu, je záložník RB Lipsko Konrad Laimer.

Jurgen Klopp má několik špičkových hráčů včetně Jordana Hendersona, Trenta Alexander-Arnolda a Virgila van Dijka, kteří se účastní mistrovství světa ve fotbale 2022. Fanoušci Liverpoolu najdou propagace na mistrovství světa získat nejnovější promo akce, než vsadíte na zápasy na největší světové sportovní události.

Rakušanovi vypršela smlouva s RB Leipzig v létě 2023. RB Leipzig je rozhodnuto ztratit hráče a v lednu by mohl Laimera prodat, pokud se dohoda vyplatí. O Laimerovi se hovořilo jako o potenciálním podpisu na konci letního přestupového období, ale dohoda nebyla nikdy dokončena.

Ačkoli Lipsko chtělo v srpnu prodat Laimera do Liverpoolu, hráč zablokoval jakýkoli přestup. Předpokládá se, že Laimer čeká na přestup do Bayernu Mnichov. Přestup do Bavorů však už viděl propadnout.

25letý hráč přišel do Lipska v roce 2017 a byl stálicí na pozici defenzivního středu zálohy. Zranění sužovala Laimera v posledních několika sezónách a před přestávkou na mistrovství světa odehrál jen čtyři utkání v Bundeslize.

Laimer v současné době rehabilituje natržené vazy a do akce se vrátí až v lednu, kdy skončí bundesligová pauza. Defenzivní záložník přešel do Lipska z Red Bull Salzburg v roce 2017 za pouhých 7 milionů EUR. Transfermarkt aktuálně oceňuje Laimer na 28 milionů eur. Liverpool by mohl vyjednat nižší cenu za záložníka nebo dokonce vyměnit hráče za Laimera.

Keita přišel do Liverpoolu z RB Lipsko v roce 2017 a oficiálně se ke klubu připojil v roce 2018. Reds zaplatili za Keitu 52 milionů liber, ale záložník od svého příchodu na Anfield pravidelně nehraje. Keitovi vyprší smlouva v létě, což znamená, že by se Liverpool mohl pokusit vyměnit nedosahujícího hráče za Laimera.

Laimer není jediným záložníkem, kterého Liverpool pronásleduje. Youri Tielemans z Leicester City je zpět na radaru Anfield. Tielemans je také mimo kontakt v létě 2023. Leicester City nemohl podepsat hráče v offseason kvůli nedostatku peněz na přestup.

Leicester City může být nucen prodat Tielemanse, aby poskytl manažerovi Brendanu Rodgersovi peníze na převod na přestavbu týmu. Foxes dali jasně najevo, že nechají Tielemans odejít zdarma, než aby prodali rivalovi z Premier League. Liverpool možná bude muset počkat až do offseason, aby vysadil Tielemanse. Konkurence o podpis záložníka se ale stejně jako Laimerův v offseason zvýší.podobné příspěvky

Leave a Reply