Mason Mount se stal jedním z nejlepších hráčů klubu ve své historii.

1

Od proniknutí do týmu v minulé sezóně vstřelil 22letý hráč 12 gólů v 85 zápasech ve všech soutěžích.

Po práci s Frank Lampard s Derby se stal jedním z nejdůležitějších hráčů Chelsea, než byl minulý měsíc vyhozen.

Navzdory tomu, že proti Wolves zůstal na lavičce, od té doby ukázal svou důležitost Thomasi Tuchelovi a od té doby nastupoval do každého ligového zápasu.

Záložník však dostal svůj díl kritiky za to, že vždy hrál pod Lampardem a za to, že byl v minulosti vybrán pro Anglii před jinými hvězdami, jako byl Jack Grealish.

Bývalá hvězda Chelsea Cole popsal Mounta jako jednu ze „životních záhad“ předtím, než Blues zahájili zápas proti Southamptonu.

Pro BT Sport řekl: „Mason Mount je jednou ze životních záhad, jak ho lidé mohli kritizovat za to, že tolik hraje.

“Hrával tolik pro Franka ne proto, že by byl milý kluk, což je, ale proto, že je špičkovým hráčem.”

„Tuchel přišel, v prvním zápase byl z týmu, Tuchel je chytrý muž a uvědomil si, že ten kluk je správný hráč. Ztělesňuje to, o čem Chelsea je.

“Řekl jsem mu mimo vysílání, když se Frankovi nedařilo, někteří hráči nevstávali a nevystrkovali hruď, jeho úrovně zůstaly stejné a snažili se řídit tým.”

“To je obrovská známka dospělosti, a proto mu Frank dal kapitánskou pásku hned na konci.” Bude jedním z nejlepších hráčů v historii Chelsea, je tak dobrý.“

Mount se stal důležitou součástí středu zálohy Chelsea, v této sezóně se objevil na každém hracím baru, vstřelil tři góly a přidal čtyři asistence.

podobné příspěvky

Leave a Reply