Možné náhrady za Karima Benzemu |

2
Možné náhrady za Karima Benzemu |

Vzhledem k tomu, že Karim Benzema má téměř 35 let, Carlo Ancelloti hledá náhradního útočníka v letním přestupovém období. Zatímco Juanmi Latasa může být povýšen z Castilly nebo Borja Mayoral odvolán z Getafe, je také pravděpodobné, že klub podepíše novou smlouvu. Otázka na rtech mnoho fanoušků je jak jinak plánuje Real Madrid v létě posílit?

Populární jména spojená s Los Blancos zahrnují Raul de Tomas a Gabriel Jesus, než se připojil k Arsenalu. Zdá se však nepravděpodobné, že by klub zaplatil třicet až padesát milionů eur za záložního útočníka. Spíše bude preferovat nákup mladého hráče, který bude dostatečně dobrý na to, aby posloužil jako náhrada za Benzemu a který se může stát startérem v dlouhodobém horizontu.

Madrid by se také mohl rozhodnout počkat, než podepíše takového hráče, a místo toho jít o hlavního útočníka v nejlepších letech. Takový byl plán před rozhodnutím Kyliana Mbappeho zůstat v Paris Saint-Germain. Vypsali jsme pět hráčů, kteří by měli hledat dlouhodobé náhrady, nebo pokud budou v sezóně 2022/23 vybráni Mayoral nebo Latasa.

Erling Haaland

Kdyby Kylian Mbappe nevyužil klub k vyjednávání o rekordní smlouvě v PSG, Haaland by se dlouho usadil jako Madridista. Kurzy na několika online sázkových serverech byly již ve prospěch výměny Mbappe k mistrům Evropy. Jen velmi málo lidí vidělo, že PSG přichází pro Kyliana, ale aby pomohly sázejícím, tyto stránky poskytují aktuální zprávy, poskytují nezaujaté recenze, lepší kurzy a dokonce vám dávají uvítací bonus.

Jeho nedávný podpis v Manchesteru City neovlivňuje možnost podpisu za Madrid v nadcházejících letech. Je mu 21 a má ještě spoustu času na to, aby ozdobil krásnou hru. Pokud bude střelec v příštích dvou letech stále tak dobrý, jako je, nebude problém do něj investovat 150 milionů eur.

Rayan Cherki

Cherki má podobný styl hry jako současné hvězdy Realu Madrid Aurelien Tchouameni a Eduardo Camavinga. V současné době v 1. lize je léta spojován s Los Blancos a také naznačil budoucnost s klubem.

I když to může chvíli trvat, než se vyvine v kompletního hráče, už byl hodnocen jako velký potenciální hráč. Nedávno byl uveden jako jeden z nejlépe hodnocených hráčů U21 v Evropě podle driblingu a klíčových přihrávek na odehraný zápas.

Youssoufa Moukoko

Moukoko, druh vysoce postaveného hráče, kterého lze pozorně sledovat, má na svém jméně již několik rekordů. Je držitelem rekordu nejmladšího střelce gólu v německé bundeslize. Více lidově, Youssoufa Moukoko z Borussie Dortmund dosáhl ve svých 16 letech a 18 dnech nový rekord jako nejmladší hráč v UEFA Champions League.

Vypadalo to, jako by Moukoko nedávno opustila Dortmund. Vyhození bývalého šéfa BVB Marca Rose však znamená, že útočník pravděpodobně zůstane. Los Blancos k velké radosti, protože tým by ho raději viděl vyvíjet se, než učiní jakékoli kroky k tomu, aby se stal Madridistou.

Amine Gouiri

Se stylem hry podobným tomu Benzemovi je Amine Gouiri ideálním záložním útočníkem. Pokud Madrid preferuje hráče, který se může bez problémů připojit k týmu bez čekání dalších let, pak je jasnou volbou. Všestranný, pokud jde o dovednosti a schopnosti, a pravděpodobně takový, na kterého se klub může dívat jako na dlouhodobou náhradu za Benzemu. V sezóně 2021/22 měl 22letý hráč v Nice jako útočník celkem 19 gólových příspěvků.

Karim Adeyemi

Dalším hráčem na našem seznamu je bývalý útočník RB Salzburg Karim Adeyemi. Vedle Moukoka je běžně považován za budoucnost fotbalu v Německu. Mladík se moudře rozhodl přejít k BVB v naději, že si zajistí více herního času a přidá více zkušeností do svého portfolia.

Dortmund ho koupil za více než třicet milionů eur a nebude překvapením, že ho v příštích dvou až třech letech opustí buď za dvojnásobek, nebo trojnásobek. V tomto období bude Big Benz s největší pravděpodobností zaznamenat svou poslední sezónu v klubu a Karim Adeyemi by se mohl od zkušeného útočníka něco naučit.

podobné příspěvky

Leave a Reply