Newcastle naslouchá nabídkám pro dva hráče před lednovým přestupovým obdobím – Zpráva

2
Newcastle naslouchá nabídkám pro dva hráče před lednovým přestupovým obdobím – Zpráva

Podle Football Insider je Newcastle ochoten naslouchat nabídkám pro Matta Ritchieho i Jamaala Lascellese; dva hráči, kteří se v této sezóně často ocitli mimo plány prvního týmu Eddieho Howea.

Dohromady se duo v lize představilo pouze pětkrát, přičemž pouze jeden z nich byl v základní sestavě – Lascelles odehrál celých 90 minut při naší jediné porážce sezóny proti Liverpoolu.

Howe již dříve označil Ritchieho za „neuvěřitelného“ hráče poté, co ho vedl v Bournemouthu i Newcastlu, ale šéf je nyní připraven s 33letým hráčem odjet za sníženou cenu v lednu.

Podobně Howe také chválil Lascellese za jeho charakter a postoj a v létě ukázal obránci důvěru, když ho ujistil, že zůstane kapitánem klubu pro nadcházející kampaň.

Jak je uvedeno ve zprávách, poplatek kolem 10 milionů liber by nám stačil, abychom kapitánovi umožnili odejít v nadcházejícím okně a vrátit se k pravidelnému hraní prvního týmu.

I když mohou zanechat mnoho přání, pokud jde o kvalitu, tato dvojice – která dohromady odehrála 410 zápasů – sehrála klíčovou roli při návratu do Premier League v roce 2017 a jejich vášeň a oddanost klubu nelze nikdy zpochybnit. .

🚨 EXKLUZIVNĚ! 🚨 – Newcastle United bude v lednu poslouchat nabídky pro Matta Ritchieho. – Newcastle ho v lednu nechá jít za sníženou cenu, pokud se podaří dohodnout dohodu. 🤝 – Howe dal zelenou. ✅ #NUFC

podobné příspěvky

Leave a Reply