Novinář trefí hřebík na hlavičku – Eddie Howe se nyní chystá přilákat podpisy do St James’ Park?

3
Novinář trefí hřebík na hlavičku – Eddie Howe se nyní chystá přilákat podpisy do St James’ Park?

Craig Hope z Daily Mail věří, že „největším tahounem“ Newcastlu v lednovém přestupovém období bude Eddie Howe – „trenér, který vás jako hráče zlepší“.

Znovu a znovu tento 44letý hráč dokázal, že se všichni mýlí tím, že se zlepšili hráči v Newcastlu, od kterých mnozí očekávali, že po příchodu našich vlastníků podporovaných Saúdskou Arábií vyjdou ze dveří jako první.

Joelinton byl největším příkladem se svou transformací z neefektivního střelce na dominantního záložníka. Ale v poslední době Miguel Almiron právem dostává veškerou chválu za to, že skóroval sedm v sedmi, přestože v předchozích třech a půl sezónách (110 zápasů) v klubu vsítil pouze devětkrát.

Dalšími hráči, kteří se možná dostali pod radar, jsou Fabian Schar, Emil Krafth a Sean Longstaff; tři, kteří vypadali ztraceně a předurčeni k východu pod Stevem Brucem.

Jak uvádí Hope, v okolí je jen velmi málo trenérů, kteří prokázali dramatické zlepšení hráčů, a mnoho z nejžhavějších evropských vyhlídek se nyní může v nadcházejících měsících dívat na Newcastle jako na svou ideální destinaci.

Největším tahákem NUFC, který má nyní re nábor, je práce pod trenérem, který vás jako hráče zlepší. Není mnoho těch, kteří jsou tak dobří, jako by zaručovali, že vás udělají lepšími ve všech oblastech; technické, taktické, psychické, fyzické. Jeden rok Eddieho Howea byl docela neuvěřitelný.

podobné příspěvky

Leave a Reply