Novinky ManUnited: Ed Woodward z United se rozhodl porušit Glazerovo pravidlo a opravit klub.

1

Red Devils v této sezóně nedosáhli pozitivních výsledků, protože jsou na 15. pozici a další je zápas Evertonu. Ole Gunnar Solskjaer dokázal vyhrát dva zápasy, jeden remizovat a dva prohrát, přičemž výprask Tottenhamu Hotspurs je ostudný.

Woodward
Fotografický kredit: Woodward, ManUnited.

Tlak vzrostl více na Oleho Gunnara Solskjaera po nedávné porážce s Istanbulem Basekshirem ve třetím zápase Ligy mistrů. Tím byla v sázce práce Oleho Gunnara Solskjaera, protože kvůli špatným výsledkům se nyní rýsuje vyhazov. S tím vším, co se na Old Trafford děje, musí generální vicevýkonný ředitel Ed Woodward udělat krok, aby zajistil, že klub bude v pořádku. Ale s vyhozením bude muset porušit jedno z Glazerových pravidel, které mají v klubu na jmenované manažery.

Podle Manchesterské večerní zprávypoté, co Glazers převzali vládu, měli klubovou politiku, že manažer nemůže být vyhozen, dokud není kvalifikace do Ligy mistrů matematicky nemožná. Toto Glazersovo pravidlo zajistilo, že David Moyes, předchůdce Sira Alexe Fergusona, prožil téměř celou sezónu chudých. výsledky, než byl v roce 2014 vyhozen, zatímco Louis van Gaal vydržel celé dva roky. Přinese ale propouštění manažerů změnu na Old Trafford? Lajkujte, komentujte a sdílejte. ManUnited

podobné příspěvky

Leave a Reply