Představitelé klubu se pustili do jednání s fanoušky Toona o kontroverzním návrhu St James’ Park – The Times

2
Představitelé klubu se pustili do jednání s fanoušky Toona o kontroverzním návrhu St James’ Park – The Times

Podle Časy, představitelé Newcastle United se mají setkat s fanoušky, aby prodiskutovali možné přejmenování St James’ Park; krok, který by mohl výrazně zvýšit komerční příjmy klubu.

Myšlenka je taková, že stadion – který se od svého otevření v roce 1892 jmenoval St James’ Park – by si zachoval své jméno, ale následoval by ho sponzor, který by zvýšil naše příjmy a umožnil nám potlačit omezení FFP.

Tento návrh přichází po zprávách o jmenování Petera Silverstonea obchodním ředitelem, který dostane za úkol navýšit finanční prostředky v klubu.

Ti nahoře věří, že toto rozhodnutí je natolik „sporné“, že se chtějí setkat s fanoušky a posoudit celkový názor na myšlenku, než se jím budou zabývat.

Není to poprvé, co byla tato myšlenka předložena – v roce 2011 se Mike Ashley rozhodl změnit název na Sports Direct Arena, což znamená, že klub nezískal žádné další příjmy a rozhodnutí se nevyhnutelně setkalo s rozhořčením.

Po 14 letech, kdy Ashley nekomunikovala, je koncept zohledňování názorů fanoušků při přijímání velkých rozhodnutí svěžím vzduchem, a ačkoli někteří s návrhem nemusí souhlasit, je rozhodně krokem správným směrem.

podobné příspěvky

Leave a Reply