Představitelé Newcastlu spatřili sledování dalšího Brazilce – Toonští zvědové “potěšeni” – Zpráva

3
Představitelé Newcastlu spatřili sledování dalšího Brazilce – Toonští zvědové “potěšeni” – Zpráva

Podle novináře Jose Passiniho byl Newcastle „potěšen“ mladým útočníkem Botafoga Jeffinhem poté, co ho tento týden prozkoumal při výhře 3:1 nad Santosem.

Říká se, že Newcastle je jedním z několika anglických klubů, které „monitorují“ mladíka, přičemž úroky si připisují také Ajax, Werder Brémy, AZ Alkmaar a nejmenovaný klub v Portugalsku.

Bylo naznačeno, že 22letý hráč už možná odehrál svůj poslední zápas za tým Serie A a že by to mohl být „největší prodej“ v celé historii klubu.

Je jedním z několika mladých Brazilců, kteří jsou spojováni s přestupem do Tyneside v roce 2023, přičemž nedávné zprávy naznačují, že máme také zájem o dvojici Angelo Gabriel a Vaso de Gama Andrey Santos a Eguinaldo.

Jeffinho teprve nedávno podepsal tříletou smlouvu v srpnu po úspěšném hostování v klubu, ale s tak vážným zájmem evropských gigantů by už mohl být na odchodu.

Není jasné, kolik by útočník stál, zejména s ohledem na jeho novou smlouvu, ale zdá se, že je nejnovějším Jihoameričanem, kterého zkoumají hledači talentů Toon.

podobné příspěvky

Leave a Reply