Real Madrid vs Chelsea Náhled, předpověď, týmové zprávy |

1
Real Madrid vs Chelsea Náhled, předpověď, týmové zprávy |

Náhled

Real Madrid se v dubnu vydá do Londýna, kde se ve čtvrtfinále Ligy mistrů UEFA utká s klubem Premier League Chelsea.

Pro Los Blancos to nebude snadný zápas, ale s Manchester City, Liverpool, Bayern Mnichov a Atletico Madrid, všechny stále v soutěži, měli téměř zaručenou ne tak snadnou cestu do další fáze.

Oba týmy se střetly v semifinále loňské soutěže, kde Chelsea zvítězila celkem 3:1. Tým Carla Ancelottiho bude hledat odvetu za tuto porážku, ale stojí proti týmu Chelsea, který byl v této sezóně na Stamford Bridge pod manažerem Thomasem Tuchelem extrémně solidní.

Předpověď

Chelsea: Vzhledem k tomu, že Chelsea má v prvním zápase čtvrtfinále výhodu domácího týmu, je nepřekvapivě favoritkou a její cena je těsně před Evens.

Tuchelův tým postoupil do této fáze po celkové výhře 4:1 proti týmu Ligue 1 v předchozím kole a vyšel jako vítěz 2:0 na Stamford Bridge v prvním zápase – stejné skóre, jako když londýnský klub hostil minule Madrid. soutěž sezóny.

Chelsea v této sezóně prohrála doma v Premier League jen jednou a pouze Liverpool inkasoval na domácím trávníku méně gólů. Mají také třetí nejvyšší počet gólů v domácích zápasech v Premier League, což zdůrazňuje, jak těžký zápas to bude pro Madrid 6. dubna.

Kromě domácí výhody v tomto zápase Chelsea obhajuje svůj titul poté, co v minulé sezóně porazila v Portu rivala z Premier League Manchester City 1:0. Bylo to jejich druhé vítězství v Lize mistrů UEFA, druhé vítězství bylo v roce 2012, kdy ve finále porazili bundesligový Bayern Mnichov na penalty.

Možnost získat tituly v Lize mistrů back-to-back by měla Chelsea v tomto roce přinést výraznou podporu v každém zápase. Tohoto úspěchu dosáhli dříve pouze úterní soupeři, kteří soutěž vyhráli v letech 2016 a 2017. Ačkoli AC Milán vyhrálo tituly back-to-back na přelomu osmdesátých a devadesátých let, kdy byl turnaj známý jako Evropský pohár.

Real Madrid: Před pár týdny se zdálo pravděpodobné, že letošní sezóna Ligy mistrů Realu skončí. Los Blancos prohrávali celkem 1:0 a mířili do druhého zápasu svého osmifinále s francouzským gigantem PSG, ale byli mírnými favority s domácí výhodou.

Nicméně tým Carla Ancelottiho ukázal svou kvalitu před domácími fanoušky na Bernabeu, kde Benzema dosáhl hattricku a poslal svůj tým do čtvrtfinále s celkovým vítězstvím 3:2.

Pokud Real dokáže překonat PSG s lidmi jako Lionel Messi, Neymar a Mbappe, pak má dobrou šanci proti jakémukoli týmu na světě. To platí zejména v případě, že Benzema pokračuje ve formě před brankou. Francouz v této sezóně v Lize mistrů vsítil za Real Madrid osmkrát, více skórovali pouze Lewandowski a Haller z Ajaxu. Mladíci Federico Valverde a Eduardo Camavinga se také významně podíleli na výhře Madridu proti Paříži a oba budou muset pokračovat v tom nejlepším, aby na tomto turnaji postoupili.

Předpověď: To je těžké zavolat. Je extrémně těžké sázet proti Chelsea pod Tuchelem, protože prostě neprohrává mnoho zápasů. Pokud je však Real Madrid ve špičkové formě, můžete vidět, jak vsází gól nebo dva.

1-1 je předpověď v tomto zápase, kdy se Chelsea snaží udržet držení míče a udržet šance hostů na minimu, ale nakonec očekáváme, že obě strany najdou cestu díky kvalitě svých hráčů.

podobné příspěvky

Leave a Reply