The Reactions – Bundesligový fanatik

3
The Reactions – Bundesligový fanatik

Po losování osmifinále letošní Ligy mistrů odhalili čtyři účastníci Bundesligy svůj osud. Co si všichni myslí o párování?

Bayern Mnichov proti Paris St. Germain

Předpověď, kurzy a tipy na bezplatné sázení PSG vs Bayern Mnichov (13/04/21)

Julian Nagesmann (trenér): “Je to těžký soupeř. Ve skupině jsme měli těžké soupeře. Nebyli jsme odměněni za perfektní skupinovou fázi. Paris nebude příliš nadšená, že s námi hrají. Tohle je těžký soupeř. Hra je ale ještě daleko, mistrovství světa teprve přijde. Paříž má mnoho světových hráčů – stejně jako my. Ale je to Liga mistrů.

„Liga mistrů je vždy náročná. Pro všechny ostatní německé kluby by byli snadnější soupeři. Ale pokud chcete vyhrát Ligu mistrů, musíte porazit každého.“

Hasan Salihamidžić (sportovní ředitel): „Je to špičkový zápas proti špičkovému soupeři, jednomu z nejlepších týmů na světě, s absolutními světovými hvězdami. Těším se na hry. Je to lahůdka pro každého fotbalového fanouška. Ve skupině se nám dařilo, kluci skvěle zvládli řešení úkolů.

„Můžeme se těšit na Ligu mistrů, je to soupeř, který má absolutní špičku, navíc byli ve skupině neporažení. Tohle jsou duely, které fotbaloví fanoušci chtějí.“

Oliver Kahn (CEO): „S Paříží máme své zkušenosti – velmi pozitivní. Je to jeden z nejtěžších protivníků, jakého můžete dostat. Víme přesně, co přijde. Myslím, že to budou dvě velmi atraktivní hry. V takových duelech je to 50:50. Záleží na mnoha faktorech, na tom, jak na tom jste v daný den, a na troše štěstí, které musíte mít.

„Paříž také viděla, jak jsme hráli v předkole. Do té doby se ale ještě musí stát spousta věcí. Celkově se můžeme těšit na dvě skvělé hry s nejlepšími hráči v Evropě. Je to také určitý druh motivace, která vás ponese v následujících měsících.“

Kingsley Coman (krídelník Bayernu): “Může to být skoro finále.” Ale dobře, musíme to brát tak, jak to jde. A čeká nás velmi těžký soupeř s vynikajícími individualitami. Ve finále v roce 2020 jsme vyhráli, v roce 2021 jsme těsně neuspěli ve čtvrtfinále, takže teď bychom měli být zase na řadě my.“

Borussia Dortmund vs Chelsea

Borussia Dortmund remizovala Chelsea v 16. kole Ligy mistrů – Fear The Wall

Edin Terzic (trenér): „Čeká na nás špičkový tým z Anglie, který vyhrál finále Ligy mistrů v roce 2021. S Pierrem-Emerickem Aubameyangem a Christianem Pulisicem vidíme dva hráče, kteří s námi nedávno byli. Jsem velmi blízký přítel s trenérem Grahamem Potterem.

„Těšíme se na vás a na další zápasy. Takto atraktivní soupeře si představujeme v Lize mistrů. I tam se pokusíme postoupit do dalšího kola.”

RB Lipsko vs Manchester City

Predikce, kurzy a sázkové tipy RB Lipsko vs Man City (07/12/21)

Florian Scholz (sportovní ředitel): „Určitě se utkáme s jedním z nejlepších týmů na světě. Manchester City je velká výzva, ale také vzrušující a velmi atraktivní tahák. Kromě Erlinga Haalanda a Kevina de Bruyna má tým Pepa Guardiola ve svých řadách četné top hvězdy a je jedním z favoritů na titul.

„City už známe z loňské Ligy mistrů a nejen nedávno proti Realu Madrid jsme dokázali, že dokážeme obstát i proti absolutní špičce ve velmi dobrý den. Když jste v 16. kole, evidentně chcete projít. Všichni to společně uděláme!”

Willi Orban (kapitán RB Leipzig): “Nikdo není nadšený Manchesterem City, protože všichni víme, že je to jeden z nejobtížnějších losů.” Ale vnímáme to jako sportovní výzvu. A loni jsme ukázali, co se může stát

City má neuvěřitelný útok, neuvěřitelně dobrou individuální kvalitu a znovu se posílilo o Erlinga Haalanda – v podstatě je to velký tahák.“

Eintracht Frankfurt v Neapoli

Soubor:SSC Neapel.svg – Wikimedia Commons

Markus Krösche (sportovní ředitel): “Bylo jasné, že v osmifinále se určitě dostaneme do parády. Neapol je opravdu dobrý tým, který zažívá velmi, velmi dobrou sezónu.” Těžký soupeř, ale to se dalo čekat, nemyslím si, že jeden tým nebere druhý vážně. Ale nemyslím si, že by Neapol byla moc šťastná, že nás má.”

podobné příspěvky

Leave a Reply