Trapné od novináře Chelsea po porážce Newcastlu – Více kyselých hroznů na SJP?

3
Trapné od novináře Chelsea po porážce Newcastlu – Více kyselých hroznů na SJP?

Po sobotním tvrdě vybojovaném vítězství Newcastlu nad Chelsea byla policejní policie v plné síle.

Místo toho, aby komentoval naši neuvěřitelnou formu nebo skutečnost, že tým Grahama Pottera nyní prohrál poslední čtyři zápasy, novinář Chelsea Simon Johnson – který píše pro The Athletic – řekl po hře svým 175 000 sledujícím na Twitteru:

“Hráči Newcastlu dělají čestné kolo…je to poslední zápas sezóny?”

Existuje několik důvodů, proč je to tak bizarní a kyselá reakce, zvláště když je to něco, co jsme vždy dělali od doby, kdy Eddie Howe převzal vedení.

Za prvé, jaká je škoda v celém kádru – hráčů a personálu – tleskajícímu dalšímu vyprodanému davu v St James’ Park po vítězství? Právě jsme vyhráli pátý zápas Premier League v řadě, prodloužili jsme svou sérii bez porážky na 10, posunuli jsme se jen o dva body za Man City a zajistili si třetí místo na Vánoce. Pokud to nestojí za to si užívat, jaký to má smysl?!

Zadruhé, toto je naposledy, co budeme hrát soutěžní hru v St James’ Park na více než šest týdnů. Hráči mají plné právo nejen oslavit vítězství s vášnivými fanoušky, kteří se nemohli cítit více spjati se současnou skupinou, ale také jim zamávat na rozloučenou před mistrovstvím světa, kde se utká šest našich hráčů, a vánoční přestávkou.

Emoce se přelily po odpískání plného úvazku, když se několik hráčů Chelsea po hádce mezi Danem Burnem a Kai Havertzem tlačilo a strkalo, ale zdá se, že nebyli jedinými zahořklými Blues!

Zde je to, co Johnson řekl v tweetu, který se dočkal spousty kritiky od fanoušků Toona a severovýchodních reportérů, kteří ho rychle dali na pravou míru:

Hráči Newcastlu dělají čestné kolo…je to poslední zápas sezóny? #NEWCHE

podobné příspěvky

Leave a Reply