Uvolňovací klauzule ve výši 9 milionů eur byla zveřejněna, když Newcastle v lednu přestoupil na záložníka – zpráva

2
Uvolňovací klauzule ve výši 9 milionů eur byla zveřejněna, když Newcastle v lednu přestoupil na záložníka – zpráva

Newcastle objevil klauzuli o uvolnění ve výši 9 milionů eur ve smlouvě záložníka Velez Sarfield Maximo Perrone, podle španělského portálu Revelo.

Očekává se, že 19letý hráč, který vlastní španělský pas, v nadcházejících měsících odejde, přičemž argentinský tým rezignoval na ztrátu svého hvězdného záložníka. Říká se, že Newcastle je klubem s největším zájmem, s přesunem do Evropy v roce 2023.

Není to poprvé, co jsme byli spojeni s Perronem, protože zprávy v Jižní Americe minulý týden tvrdily, že po jednáních připravujeme špatné zahájení.

Jeho současná smlouva také vyprší v prosinci 2023, což znamená, že mládežnický reprezentant bude nucen velmi brzy rozhodnout o jeho budoucnosti.

Sportovní ředitel Dan Ashworth v Brightonu prokázal, jak dobře dokáže najít mladé, vzrušující a relativně levné talenty z Jižní Ameriky – Moises Caicedo je toho nejlepším příkladem.

Není tedy žádným skutečným překvapením, že jdeme po defenzivním záložníkovi, který již ve své rodné zemi předvedl záblesky brilantnosti, čímž si vysloužil povolání do argentinského týmu do 20 let.

I když se stále potýkáme s omezeními FFP kvůli nedostatku komerčních příjmů, snížení ceny pro mladý klenot, jako je Perrone, by pro nás mohlo být ideální; zvláště když bude mít spoustu času na růst a adaptaci pod stále se zlepšujícím Eddiem Howem.

podobné příspěvky

Leave a Reply