Vědec BT Sport říká Newcastlu, aby nahradil Allana Saint-Maximina hvězdou Premier League

1
Vědec BT Sport říká Newcastlu, aby nahradil Allana Saint-Maximina hvězdou Premier League

Rio Ferdinand na svém kanálu YouTube naléhal na Newcastle, aby nahradil Allana Saint-Maximina Wilfriedem Zahou z Crystal Palace, přičemž věří, že bývalý talent z Man Utd „skóruje více“ než ASM.

Třicetiletému hráči vyprší v roce 2023 smlouva s klubem, ale ještě se s jejich hvězdou dohodl na podmínkách, což znamená, že bude moci vstoupit do předsmluvních jednání se zámořskými kluby na začátku ledna.

Zaha měl skvělý start do nové kampaně, ve svých 13 dosavadních zápasech skóroval šest a na dvě asistoval, což ho přivedlo na cestu k jeho dosud nejpůsobivější sezóně s Eagles.

Ferdinand tvrdí, že Ivorian by byl pro Premier League „problémem“, kdyby hrál v St James’ Park, a cítí, že by byl plodnější než Saint-Maximin, kdybychom nebyli schopni mít obojí.

Na Zaha měl Ferdinand na svém Youtube kanálu toto:

„Pokud jsem Newcastle, koupil bych ho rovnou.

Vzal bych ho a prodal bych Saint-Maximin. Nebo bych je měl oba.

Boduje víc než Saint-Maximin.

Nechte si Saint-Maximin nebo cokoli jiného, ​​ale Wilfried Zaha v Newcastlu je problém.“

Navzdory svému trikovému a vzrušujícímu hernímu stylu se Francouz během tří sezón v klubu snažil být významnou gólovou hrozbou, když v 93 zápasech skóroval jen 12.

Ale stal se oblíbeným fanouškem v St James’ Park a bylo by zklamáním vidět, jak jeho kariéra na Tyneside vyšuměla, když to po jeho příjezdu vypadalo tak slibně.

podobné příspěvky

Leave a Reply